fbpx

๐‘ท๐’“๐’† ๐‘ณ๐’†๐’‚๐’…๐’†๐’“๐’”๐’‰๐’Š๐’‘ ๐‘บ๐’„๐’‰๐’๐’๐’ ๐‘ฐ๐‘ฐ 2021 ๐‘บ๐‘ด๐‘ท ๐‘ฐ๐‘ป ๐‘ต๐’–๐’“๐’–๐’ ๐‘ญ๐’Š๐’Œ๐’“๐’Š ๐‘ฉ๐’๐’ˆ๐’๐’“

By February 15, 2021Uncategorized

๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ‘๐Ÿป

“๐‘Œ๐‘œ๐‘ข ๐‘Ž๐‘Ÿ๐‘’ ๐‘›๐‘œ๐‘ก ๐‘กโ„Ž๐‘’ ๐‘ฃ๐‘–๐‘๐‘ก๐‘œ๐‘Ÿ๐‘–๐‘œ๐‘ข๐‘  ๐‘˜๐‘–๐‘›๐‘” ๐‘œ๐‘ฃ๐‘’๐‘Ÿ โ„Ž๐‘–๐‘  ๐‘Ÿ๐‘–๐‘ฃ๐‘Ž๐‘™ ๐‘๐‘ข๐‘ก ๐‘กโ„Ž๐‘’ ๐‘ฃ๐‘–๐‘๐‘ก๐‘œ๐‘Ÿ๐‘–๐‘œ๐‘ข๐‘  ๐ผ๐‘ ๐‘™๐‘Ž๐‘š ๐‘œ๐‘ฃ๐‘’๐‘Ÿ ๐‘กโ„Ž๐‘’ ๐‘–๐‘›๐‘“๐‘–๐‘‘๐‘’๐‘™”~๐‘†๐‘Ž๐‘™๐‘Žโ„Ž๐‘ข๐‘‘๐‘‘๐‘–๐‘› ๐ด๐‘™ ๐ด๐‘ฆ๐‘ข๐‘™๐‘ฆ๐‘ข๐‘๐‘–

๐‘ท๐’“๐’† ๐‘ณ๐’†๐’‚๐’…๐’†๐’“๐’”๐’‰๐’Š๐’‘ ๐‘บ๐’„๐’‰๐’๐’๐’ ๐‘ฐ๐‘ฐ 2021

๐•Š๐•ฅ๐•’๐•ฃ๐•ฅ ๐• ๐•ง๐•–๐•ฃ, ๐•“๐•– ๐•ฅ๐•™๐•– ๐•Ÿ๐•–๐•จ ๐•ž๐•–โ€ผ๏ธ

๐‘ป๐’‰๐’‚๐’๐’Œ ๐’š๐’๐’– ๐’‡๐’๐’“ ๐’•๐’‰๐’† ๐’”๐’–๐’‘๐’‘๐’๐’“๐’• ๐’‚๐’๐’… ๐’”๐’†๐’† ๐’š๐’๐’– ๐’๐’ 17-19 ๐‘ญ๐’†๐’ƒ๐’“๐’–๐’‚๐’“๐’š 2021 ๐’‡๐’๐’“ ๐’•๐’‰๐’† ๐’ˆ๐’“๐’†๐’‚๐’• ๐‘ณ๐’†๐’‚๐’…๐’†๐’“๐’”๐’‰๐’Š๐’‘ ๐‘บ๐’„๐’‰๐’๐’๐’ ๐‘ฐ๐‘ฐ 2021 #๐‘ฎ๐’†๐’04

#Leadershipschool2
#smpitnurulfikribogor
#nfbsbogor2021
#psbnfbsbogor
#Gen04๐Ÿ”ฅ

Leave a Reply

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.